Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy do czego zdolny jest ich umysł i tak też jest w przypadku zdolności do telepatii. Jak się okazuje nasz mózg nie tylko wysyła informację w przestrzeń ale także odbiera je z otoczenia.  

Co to oznacza? Tylko tyle, że proces, który do tej pory działał w podświadomości może zostać wyćwiczony i opanowany.  Skupmy się więc na prostych ćwiczeniach, które otworzą nam drogę do bardziej zaawansowanych technik.  

To proste ćwiczenie powinno uzmysłowić każdemu, iż telepatia jest naszą naturalną zdolnością do komunikacji niewerbalnej, jeśli jednak nie masz partnera do ćwiczeń to możesz skutecznie poznać zasady ćwicząc np. z psem. Zwierzęta są bardziej wrażliwe na odbiór telepatyczny niż ludzie, tak więc zastosowanie się do poniższych wskazówek powinno przynieść zadowalające efekty w treningu podstawowych zasad rządzących energią.  

 

Ćwiczenie podstawowe: 

Formujesz wypowiedź (np. komendę) i myślisz o niej. Kierunek myśli nadaje energia/świadomość gdzie znajduje się pies. Zasięg biopola to około 80 cm. 
 

Wskazówka.  

Wypowiedź nie może być zbyt skomplikowana, gdyż zwierzę może jej nie zrozumieć, ale komendy typu: siad, chodź, odejdź, zostaw powinny działać już po kilku próbach. Dodatkowo dodam, że zwierzęta nie lubią jak im się cały czas "rozkazuje" w głowie, więc najlepiej ćwiczyć w formie zabawy, nagradzając go za wykonane polecenia smakołykiem, tak jak podczas normalnego szkolenia. Pies wyraźnie da do zrozumienia kiedy przestanie mu się podobać mówienie do niego w myślach.

 

Dzięki tym kilku wskazówkom możesz nauczyć się podstaw telepatii już w przeciągu kilku dni, ćwicz i eksperymentuj, jeśli jednak chcesz naprawdę zrozumieć czym jest siła ludzkiego umysłu i na czym polega jej wykorzystanie będziesz potrzebować nie tylko silnej woli czy cierpliwego i długiego treningu nad energią ale także ludzkiego partnera do ćwiczeń.

Ćwiczenia z partnerem: 

Ćwiczenie podstawowe: Nadawanie i odbieranie. 

 

Na pierwszy ogień idą znane wszystkim karty Zenera lub zwykłe karty.  W tym przypadku weźmy talię zwykłych kart i oddzielmy od niej karty z liczbami od 2 do 10. Tasujemy je. Nadajnik będzie siedział w pomieszczeniu A, podczas gdy odbiornik w pomieszczeniu B. Oczywiście nie będą się widzieć ani słyszeć.  

 

Nadajnik > Formujesz konkretną wiadomość np. 7  i wysyłasz ją do odbiornika w formie "fali" energii (3cie oko), którą formujesz w umyśle korzystając z energii pola ciała. Musisz być na tym skupiony. Możesz przesyłać obraz "wizualizować" lub samą myśl.
 

Odbiornik > Musisz być skupiony na bieżącej myśli i otwarty na energię otoczenia. Myśl powinna pojawić się samoistnie w głowie.  Twoim zadaniem jest uchwycić ją, ponieważ może to trwać ułamek sekundy na początku mogą wystąpić większe trudności niż w późniejszych etapach ćwiczeń. 

Wskazówka. 

Karty powinny być przesyłane w odstępie  około minuty, tak by każdy zdążył oczyścić umysł między jedną, a drugą kartą. Kiedy uda wam się przesyłać skutecznie informację o liczbie, możecie dołożyć do tego kolor (np. czarne 3 lub czerwone 8).

Jak już wiemy Widzenie (prekognicja) działa w oparciu o teorię, iż czas jest z punktu widzenia energii zerowy, a wszystkie wydarzenia dzieję się jednocześnie. Dla telepatii odniesienie się do zera ma miejsce na płaszczyźnie odległości, jako że odległość dla energii nie ma znaczenia, tak samo jak czas, możemy przesyłać myśl  na dowolną odległość. Oczywiście najłatwiej jest skupić się na osobie, która siedzi blisko i utrzymując kontakt wzrokowy, jednak po odpowiednim treningu zauważycie, że możecie tak samo przesyłać myśl do kogoś kto mieszka na innym kontynencie i zajmie wam to tyle samo czasu co wysiłku. 

  By nadawać telepatycznie możesz wysyłać informacje z, czakramu Anahata, koncentrować ją w 3 oku (nie trzeba go otwierać) oraz przez koncentracje energii w innym punkcie ciała.

     (Manipuluj tą energią w różnych kierunkach by przesyłać informację i uświadamiaj sobie miejsca. Wizualizacja odbioru następuje w czakrze korony, patrz prekognicja.)

Darmowa strona www - zrób ją sam!